Korfu, Kerkyra - webkamera

Arillas

Na Corfu existuje málo webkamer. Pokud jste již na Corfu byli, možná znáte vesničku Arillas. Je to jedno z letovisek, kam jezdí většino turisté z Velké Británie. Při příjezdu do letoviska z Magoulades se před vámi nic nerozprostře, je nutné prokličkovat mezi několika ulicemi. Je tu třeba malý obchůdek, do kterého mnohdy autobusy "málem" najedou. Vlastní ho veselý chlapík a je to jeden z mála zdejších obchůdků. Pokud tam přijedete z Afionas, tak jako první uvidíte bar Galini, kde mají dobrá jídla. V Arillasu dělají také dobré gyros. Já jsem tudy jen projížděl, mohu ale potvrdit, že i zde může být pěkná dovolená.
Webkamera zde...

Agios Stefanos

Vedle městečka Arillas se nachází Agios Stefanos. Agios Stefanos je letovisko oblíbené anglickými turisty, na dovolené tu bývají i Češi. Ve městečku je řada dobrých taveren.
Letovisko Agios Stefanos je ale proslulé svojí pláží. Nádherná, dlouhá písečná pláž s příjemným vstupem do moře. Na tuto pláž je nasměrována i webkamera ze střechy taverny Waves.
Webkamera Agios Stefanos zde..

Agni

Dále jsem našel webkameru taverny Agni, která leží na severovýchodě Kerkyry.
Web taverny s webkamerou zde.

Kalami

Kalami
Malá vesnička blízko Agni, se třemi supermarkety, ve kterých může mnoho věcí nakoupit. Pláž tu je celkem pěkná, písčitá, má modrou stuhu v čistotě, tedy to nejlepší, je to tu dobré na šnorchlování a brouzdání se na pláži. Dále je v Kalami možné si půjčit lodičku nebo si pronajmout lehátka na pláži. Webkameru provozuje taverna Thomas Place.
Webkamera zde...