Thassos - letoviska

Aliki

Takřka mýtické místo, kde jsou archeologická naleziště. Místo pěkné pro všechny.


Skala Potamia

Toto městečko doporučuji KAŽDÉMU !! Je tu vše, co potřebujete, mnoho, ale né moc restaurací, diskotéky, obchody, supermarkety atd. Navíc je tu nádherná pláž.

Limenaria

Pokud bych jel znovu na Thassos, zkusil bych Limenarii, protože na stejná místa se má jezdit až po minimálně 1 roce. Útulné prostředí, málo lidí, hromady obchodů a restaurací. Bezvadná promenáda. Co jen říci víc ??-- nejezděte tam, ať nás tam není tolik.


Skala Rachoniou

Mnoho českých cestovních kanceláří nabízí právě Skala Rachoniou, a já bych řekl, že pro občany České Republiky je to nejlepší místo na ostrově. Nejenže tu mají klid, hezkou pláž a je to tu levné i pro jejich přátele, navíc tu mají vynikající restauraci, která stojí za to. Samo letovisko není nijak velké, ale pro Čechy je vynikající.

Paradise beach

Paradise beach je jedna z nádherných pláží na ostrově, a proto dala jméno celému letovisku. V oblasti se nachází zhruba dva minimarkety a pár restaurací. Na pláž je možné si půjčit lehátko a slunečník. Mnoho lidí sem jede, ale já doporučuji sem dojíždět autem.


Navštivte další zdroje o Thassosu...

Obecně
Co navštívit
Webkamery
Mapy